+48 883 625 421
kontakt@pollystudio.pl

Oferta dla młodzieży

Szkoła języka angielskiego online

Chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się swobodnej komunikacji i praktycznego języka?

Jesteś we właściwym miejscu! Nasze kursy online są na wyciągnięcie ręki. Nauka angielskiego może być przyjemna, skuteczna i to bez wychodzenia z domu! 

Nasze kursy to nie korepetycje, na których tłumaczymy po raz kolejny zasady gramatyki. Nie korzystamy z podręcznika i nie robimy testów, a nasze metody znacznie różnią się od tradycyjnej szkolnej nauki.

ZAPISZ
KOMUNIKACJA

Swobodna komunikacja to najważniejszy cel naszych kursów. Kursanci w pierwszej kolejności uczą się, jak porozumiewać się w codziennych, życiowych sytuacjach.

OTWARTOŚĆ

Jesteśmy wyrozumiali dla osób, które mają problem z pokonaniem bariery językowej. Nie krytykujemy i nie zniechęcamy do dalszej nauki. Dajemy budującą informację zwrotną zamiast oceny.

MATERIAŁY

Nie korzystamy z podręczników. Materiałami do naszego kursu są fragmenty filmów, nagrania z Youtube czy piosenki. Dzięki temu mamy pewność, że język jest naturalny, a zajęcia ciekawe.

NOWOCZESNOŚĆ

Materiały do kursu i metody są nowoczesne. Kurs odbywa się online, a słówek można się uczyć z telefonu. To wygodne i bliskie młodym ludziom rozwiązanie.

Przygotowujemy do egzaminów

Nasze innowacyjne metody wykorzystujemy podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty i matury. Wyniki naszych kursantów są potwierdzeniem efektywności nauki w Polly Studio.

OCENA NA GOOGLE i facebooku

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ŚREDNIA NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY 2021

Opinie

Tak  kursanci mówią o nas

Mieliście kiedyś uczucie, ze pomimo wieloletniej nauki dalej nie potraficie spokojnie porozmawiać z kimś w po angielsku? Jeżeli tak, to serdecznie polecam lekcje z Sylwią. W łatwy i przyjemny sposób nauczy Cię jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dzięki niej język obcy przestaje być „obcy”, a jego używanie staje się proste. 10/10 Polecam

Mateusz

trójmiasto.pl

Serdecznie polecam kursy online. W czasie pandemii miałam okazję uczestniczyć w wielu kursach zdalnych, jednak ten oceniam zdecydowanie najlepiej. Zajęcia prowadzone z rozwagą i smakiem. Naprawdę warto

Julka

Google

Najlepszą rekomendacją szkoły Polly jest opinia mojego syna. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone w różne zabawy, a to najlepszy sposób aby dzieci szybko i łatwo przyswajały wiedzę ❤
Panie są bardzo miłe, panuje tam super atmosfera ? Polecamy!

Małgorztana

Facebook

Twoje dziecko będzie w dobrych rękach.

Kliknij na poniższy przycisk, a to my skontaktujemy się z Tobą. Możesz też napisać do nas na adres kontakt@pollystudio.pl

ZAPISZ NA KURS