+48 883 625 421
kontakt@pollystudio.pl

Oferta dla młodzieży

Szkoła języka angielskiego online

Chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się swobodnej komunikacji i praktycznego języka?

Jesteś we właściwym miejscu! Nasze kursy online są na wyciągnięcie ręki. Nauka angielskiego może być przyjemna, skuteczna i to bez wychodzenia z domu! 

Nasze kursy to nie korepetycje, na których tłumaczymy po raz kolejny zasady gramatyki. Nie korzystamy z podręcznika i nie robimy testów, a nasze metody znacznie różnią się od tradycyjnej szkolnej nauki.

Poznaj nasze metody.

ZAPISZ
KOMUNIKACJA

Komunikacja to podstawa naszych kursów. Kursanci w pierwszej kolejności uczą się jak porozumiewać się w praktycznych życiowych sytuacjach.

OTWARTOŚĆ

Osobom, które mają problemy z pokonaniem bariery językowej dajemy czas i jesteśmy wyrozumiali. Nie krytykujemy i nie zniechęcamy. Dajemy budującą informację zwrtoną zamiast oceny.

MATERIAŁY

Nie korzystamy z podręczników. Materiałami do naszego kursu są fragmenty filmów, nagrania z Youtube czy piosenki. Dzięki temu mamy pewność, że język jest naturalny, a zajęcia ciekawe.

NOWOCZESNOŚĆ

Materiały do kursu i metody są nowoczesne. Kurs odbywa się online, a słówek można się uczyć z telefonu. To wygodne i bliskie młodym ludziom rozwiązanie.

Przugotowujemy do egzaminów

Nasze innowacyjne metody wykorzystujmey też podczas przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Efekty widać po wynikach naszych kursantów!

OCENA NA GOOGLE

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ŚREDNIA NA EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

Opinie

Tak  kursanci mówią o nas

Mieliście kiedyś uczucie, ze pomimo wieloletniej nauki dalej nie potraficie spokojnie porozmawiać z kimś w po angielsku? Jeżeli tak, to serdecznie polecam lekcje z Sylwią. W łatwy i przyjemny sposób nauczy Cię jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dzięki niej język obcy przestaje być „obcy”, a jego używanie staje się proste. 10/10 Polecam

Mateusz

trójmiasto.pl

Serdecznie polecam kursy online. W czasie pandemii miałam okazję uczestniczyć w wielu kursach zdalnych, jednak ten oceniam zdecydowanie najlepiej. Zajęcia prowadzone z rozwagą i smakiem. Naprawdę warto 😉

Julka

Google

Najlepszą rekomendacją szkoły Polly jest opinia mojego syna. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone w różne zabawy, a to najlepszy sposób aby dzieci szybko i łatwo przyswajały wiedzę ❤
Panie są bardzo miłe, panuje tam super atmosfera 🙂 Polecamy!

Małgorztana

Facebook

Twoje dziecko będzie w dobrych rękach.

Kliknij na poniższy przycisk, a to my skontaktujemy się z Tobą. Możesz też napisać do nas na adres kontakt@pollystudio.pl

ZAPISZ NA KURS