+48 883 625 421
kontakt@pollystudio.pl

Kursy egzaminacyjne

Szkoła języka angielskiego online

Przygotowanie do egzaminu

Czy to musi być takie trudne?

Egzamin ósmoklasisty oraz egzamin maturalny z języka angielskiego są praktyczne. Nikt nie pyta na nich o regułki, których często uczniowie uczą się w nadmiarze. Zamiast tego mamy słuchanie ze zrozumieniem, czytanie, pisanie, funkcie i środki językowe. Moi uczniowie na zajęciach słuchają ciekawych materiałów, czytają ciekawe teksty, a przy tym przygotowują się do matury. Ale czy to skuteczne? Jak najbardziej. Każdego roku moi kursanci osiągają średni wynik powyżej 90%

GET STARTED NOW

Dlaczego kurs jest skuteczny?

Czyli jak to robię, że moi kursanci osiągają rewelacyjne wyniki.

SPOSOBY NA EGZAMIN

Pokazuję moim uczniom jak oceniany jest egzamin i na czym się skupić, żeby dobrze go zdać. To nie jest oszukiwanie czy „pójście na łatwiznę”, a standardowa wiedza, którą powinien mieć każdy zdający.

POWTÓRKI

Powtarzamy, powtarzamy i jeszcze raz powtarzamy. Uczniowie mają aplikację do samodzielnych powtórek, a poza tym powtarzamy zdobytą wiedzę wspólnie. Nie chodzi o to, żeby dobrze napisać jeden sprawdzian, a żeby wiedza została w głowach na długo.

PODZIAŁ NA CZĘŚCI

Egzamin dzielimy na części i przygotowujemy się do każdej z nich osobno. Tłumaczę moim uczniom jak słuchać, żeby rozumieć. Jak pisać, by być zrozumianym. To umiejętności, które przydają się nie tylko w trakcie egzaminu.

MOTYWACJA I ATMOSFERA

Bardzo ważne jest dla mnie, żeby moi uczniowie na zajęciach czuli się bezpiecznie. Nie usłyszą ode mnie „Dlaczego tego nie umiesz, przecież to było w 5 klasie?!”, a poczują, że mogą pytać o wszystko. Szybko zobaczą też swoje postępy, a to motywuje do dalszej pracy.

Etapy kursu

1

TEST

Na początku rozwiązujemy egzamin, aby zarówno uczniowie, rodzice jak i lektor wiedzieli na czym trzeba się najbardziej skupić i jak powinien wyglądać cały kurs. 

2

NAUKA

Skupiamy się po kolei na każdej części egzaminu dokładnie omawiając i sprawdzjąc w praktyce sposoby na jej rozwiązanie.

3

TEST

W połowie kursu sprawdzamy czy są postępy i rozwiązujemy kolejny cały arkusz egzaminacyjny. Uczniowie i rodzice otrzymują informację zwrotną.

Dlaczego online?

Kurs online może być tak samo skuteczny jak kurs stacjonarny.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Bez dojeżdżania przez zakorkowane uczeń oszczędza czas na odpoczynek i regenerację.

NOWOCZESNOŚĆ

Materiały online są nowoczesne i dostosowane do młodzieży.

ZAWSZE POD RĘKĄ

Uczeń nie traci lekcji kiedy musi zostać w domu z powodu choroby lub wyjeżdża i nie może uczestniczyć w kursie stacjonarnym.

Masz pytanie? Chcesz się zapisać?