LAST MINUTE

Powtórka przed
egzaminem ósmoklasisty
z angielskiego

Wykorzystaj ostatni czas przed egzaminem na intensywne powtórki. Spotkaj się z nami w sobotę 8 maja na webinarze, na którym omówimy najtrudniejsze treści.

ZAPISZ SIĘ

Jak to działa?

Spotykami się w sobotę na 6 lekcjach w formie webinaru. Wspólnie powtarzamy najtrudniejsze zagadnienia obowiązujące na egzaminie. Po każdym bloku tematycznym uczniowie biorą udział w krótkim quizie interaktywnym i sprawdzają swoje umiejętności. 

KIEDY?

W sobotę 8 maja o godz.10:00-16:15.

DLA KOGO?

Dla ósmoklasistów, którzy chcą poukładać sobie w głowie najważniejsze treści obowiązujące na egzaminie, poczuć się pewnie i bez strachu napisać egzamin.

GDZIE?

Możesz wziąć udział w lekcji gdziekolwiek jesteś. Spotykamy się online na Zoomie.

CZEGO UCZYMY?

Skupimy się na powtórzeniu zagadnień, które sprawiają uczniom najwięcej problemów. Odświeżymy wymagane treści gramatyczne i podpowiemy jak łatwo zdobywać punkty w zadaniach otwartych.

Plan

Egzamin Ósmoklasisty Last Minute to kilka godzin intensywnych powtórek. Omawianie każdego zagadnienia kończymy krótkim interaktywnym quizem. W podany czas trwania kursu wliczone są krótkie przerwy (5min) i jedna przerwa 20 min.

Sobota 8 maja, 10:00-16:15

Powtórzymy:
-czasy (Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, Past Continuous, Future Simple),
-okresy warunkowe (0 i 1),
-stronę bierną.
Podpowiemy jak zdobywać więcej punktów w zadaniach otwartych.

Dlaczego my?

Kursanci w Polly Studio osiągają świetne wyniki. Rok temu wszyscy nasi ósmoklasiści osiągnęli na ostatecznym egzaminie średni wynik 91%!

Średni wynik rok temu

Zadowolenia

Ocena w Google
i na Facebooku

Prowadząca

Powtórki dla Ósmoklasistów poprowadzi Sylwia Rymko – właścicielka szkoły języka angielskiego Polly Studio. Pasjonuje się językami obcymi oraz metodami na szybkie ich przyswojenie. Swoich kursantów uczy jak szybko zapamiętywać treści i jak wykorzystywać wiedzę w praktyce. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego i maturalnego.

Cena

Koszt udziału we wszystkich lekcjach w sobotę 8 maja wynosi 79zł.
Numer konta przesyłamy po mailowym zapisie pod adresem: kontakt@pollystudio.pl

Zdecydowany na kurs? Masz pytania? Napisz na adres: kontakt@pollystudio.pl